• Neden GÜL-AL Sigorta?
  Güven Avantajı
  Bünyemizde yer alan Axa Sigorta, Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Ergo Sigorta, Genel Maphre Sigorta, Yapı Kredi Sigorta acentelikleri sayesinde, aldığınız sigorta ürününe ait teminat ve detaylar size çok net ve açık bir şekilde aktarılır.

  Kıyaslama Avantajı
  6 ayrı sigorta şirketi ile çalışıyor olmamız size hem rekabet ortamında fiyat kıyaslama hem de şirketleri verdikleri hizmetlere göre değerlendirebilme imkanı sağlar. Böylece siz de kaskodan sağlık sigortasına kadar pek çok farklı poliçe türünde 6 ayrı şirketten fiyat alıp hizmet ve teminat politikalarındaki farklılıkları değerlendirerek kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

  Servis Acentesi Olma Avantajı
  Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Anadolu Sigorta, ErgoSigorta, Ak Sigorta, Allianz Sigorta, Generali Sigorta, Zurich Sigorta, Liberty Sigorta, Ankara Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Fiba Sigorta, Halk Sigorta, Işık Sigorta, Neova Sigorta, Hdı Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Dubai Group Sigorta, Sbn Sigorta ve Demir Sigorta. Bu 20 büyük sigorta şirketiyle acentelik dışında servis anlaşmamız olması hasar anında hiçbir ödeme yapmadan hasarlı aracı hasar sorumlusuna teslim edip işlemler bittikten sonra da sigorta şartları dahilindeki tüm hizmetler karşılığında ücret ödememeniz anlamına gelir.